Головна » 2019 » October » 21 » Весілля у музейній садибі – спомин на все життя
Весілля у музейній садибі – спомин на все життя

Фіксування на відео весільних церемоній стало невід'ємною частиною урочистого дійства. Пошук нових можливостей збагатити, облагородити сюжет, наповнити екзотичними картинками з пам’ятних місць рідних населених пунктів, приводить молоді пари до Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського, де експонується весільне фото 1914 року з архіву родини Липинських.

Але одного лише фотографування молодят в експозиційних залах та на музейній території вже стає недостатньо. Зароджується запит на урочисту реєстрацію тут шлюбу.

Нехай же позитивна аура, присутня в нашому музеї, надихає молоді подружжя на створення міцної сім'ї та буде оберегом усього їхнього життя.

Віталій Кушнір,
завідувач Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 353 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1