Головна » 2020 » August » 21 » «В Україні наша доля й воля»
«В Україні наша доля й воля»

До 29-ої річниці проголошення Незалежності України у Ковельському історичному музеї підготовлена тематична виставка «В Україні наша доля й воля».

Матеріали виставки представлені з музейних фондів. Серед них документи, світлини, друковані видання, фотоальбом «Літопис відродження» та листівки «З Днем Незалежності», які ілюструють етапи боротьби і становлення української державності від часів Київської держави до української козацької держави Гетьманщини, і далі до подій XX століття. Мовою експонатів відтворені події кінця 1980-х – початку 1990-х рр.

Окремою експозицією представлені події Майдану, Революції гідності і АТО, ООС, які засвідчують свободолюбивість і патріотизм, єдність і братерство нашого народу.

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 247 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1