Головна » 2017 » August » 28 » В обласному музеї вшанували пам’ять жертв Голокосту
В обласному музеї вшанували пам’ять жертв Голокосту

28 серпня 2017 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулася історична година «Розстріл Луцького гетто: сторінки трагедії», присвячена 75-им роковинам від часу розстрілів євреїв Луцького гетто (1942).

Під час заходу було розгорнуто фотодокументальну виставку з фондів Волинського краєзнавчого музею на якій представлені матеріали окупаційного періоду, фото лучан, котрі загинули в 1942 р., тематична література.

Також, присутні на заході гості переглянули документальний фільм «Якщо залишишся живим». У фільмі розповідається про вцілілого дивом майбутнього ізраїльського актора Шмуеля Шило (1929–2011), котрий ділиться спогадами про ці жахливі події під час Другої світової війни.

Після цього представники Волинської релігійної громади прогресивного іудаїзму разом з виконавчим директором громади Сергієм Швардовським оглянули експозицію відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 600 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3