Головна » 2020 » February » 24 » В обласному музеї відсвяткували день народження Лесі Українки (ФОТО, ВІДЕО)
В обласному музеї відсвяткували день народження Лесі Українки (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні у Волинському краєзнавчому музеї святкували день народження Лесі Українки. Гостями свята були учні – другокласники Луцької гімназії №14 імені Василя Сухомлинського.

Для них музейні співробітники разом із фольклорним гуртом «Зоряниця» Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена підготували цікаву програму – знайомство із традиційними волинськими пісенними скарбами, які записувала наша видатна землячка від жителів с. Колодяжне. Наші юні учасники вчили скоромовки і охоче долучались до традиційних дійств, що їх знали і любили в родині Косачів.

На завершення відвідувачі мали змогу розгорнути рукотворну «Лісову пісню» – вишиваний фоліант Олени Медведєвої (м. Рівне).

Фото Л. Максимова

Відео UA: Волинь:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 301 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1