Головна » 2013 » Серпень » 15 » В ефірі Волинського телебачення розповіли про завідувача народним етнографічним музеєм „Світлиця” НВК „Гімназія №14” Богдана Свереду (ВІДЕО)
15 серпня у спецпроекті Волинського телебачення „До дня міста Луцька” прозвучала розповідь про завідувача народним етнографічним музеєм „Світлиця” НВК „Гімназія №14”, Почесного громадянина міста ЛуцькаБогдана Свереду.
Десять років тому, до 12-тої річниці Незалежності України, згідно з рішенням сесії Луцької міської ради, директор Луцької гімназії №14 Богдан Антонович Свереда став Почесним громадянином міста. Нині він — на заслуженому відпочинку, але поріг закладу, якому „віддав” не один десяток років, переступає щодня, керує її народним етнографічним музеєм „Світлиця”.

Категорія: Народний етнографічний музей „Світлиця” КЗ „Луцький навчально-виховний комплекс „Гімназія № 14” | Переглядів: 797 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1