Головна » 2019 » November » 23 » Україна 1932-1933 – геноцид голодом (ФОТО, ВІДЕО)
Україна 1932-1933 – геноцид голодом (ФОТО, ВІДЕО)

До Дня пам’яті жертв голодоморів у Волинському краєзнавчому музеї 20 листопада відбулась історична година «Україна 1932–1933. Геноцид голодом».

Відвідувачі оглянули матеріали виставки від Український інститут національної пам’яті і прослухали екскурсію про страшні події штучно створеного голодомору в Україні, ознайомилися з матеріалами з фондів музею про збір допомоги від волинян для голодуючого населення України.

Також вони мали змогу спробувати «голодне меню» – узвар з кропиви та хлібці з кори дуба.

У рамках заходу відбулась презентація книги «Голод 1946-1947 рр. в Україні: колективна пам’ять» та зустріч з ініціатором цього видання, журналістом, письменником, народним депутатом України 1-го скликання, почесним громадянином Волині та Луцька Андрієм Бондарчуком.

Для світу гаслом з вшанування пам’яті жертв Голодомору стало:

«Україна пам’ятає! Світ визнає!»
«Ukraine remembers, the World acknowledges!»

Фото Л. Максимова

Відео UA: Волинь:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 283 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2