Головна » 2021 » September » 5 » Учасники Міжнародного фестивалю «Лісова пісня» відвідали музеї у Нечимному та Колодяжному

У рамках ХХ Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Лісова пісня» його учасники 4 вересня відвідали Музей «Лісової пісні» та Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки.

В урочищі Нечимному їх зустрічали завідувачка Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки Ольга Бойко та лісничий Скулинського лісництва ДП Ковельського ЛГ Леонід Лисюк.

Гості фестивалю, під звуки сопілки, пройшлися нечимнівськими стежками та прослухали екскурсію наукової співробітниці Музею «Лісової пісні» Оксани Боярчук.

Разом з дітьми Скулинської школи усі присутні посадили фруктові дерева у саду біля музею.

Далі учасники заходу відвідали Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки, де мали можливість ознайомитися з життям та творчістю Лесі Українки під час екскурсії, яку провела наукова співробітниця Марія Чашук.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Музей „Лісової пісні” в урочищі Нечимному | Переглядів: 365 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0