Головна » 2019 » June » 1 » У Волинському музеї українського війська завершили весну різноманітними заходами

У кінці травня у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки – філії Національного військово-історичного музею України, відбулося ряд заходів.

28 травня на території музею змонтовали пам’ятник прикордонникам, який перевезли з Луцького прикордонного загону.

29 травня тут відбувся захід, приурочений Всеукраїнському дню краєзнавців – урочиста посвята музеєзнавців факультету документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Під час урочистостей проведено різноманітні ігри та вікторини. Заходи закінчено святковим козацьким кулішом.

31 травня члени Української спілки в’язнів – жертв нацизму, які приїхали з усієї України до Луцьк в рамках програми «Культура пам’яті в діалозі поколінь», відвідали Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки.

Для членів спілки провели екскурсії по музею та постійно діючих виставках. Крім того, вони взяли участь у відкритті виставки, присвяченої пам’яті жертв нацистських концтаборів, створеної спільно з Волинським краєзнавчим музеєм. Екскурсію по ній провела науковий співробітник відділу новітньої історії обласного краєзнавчого музею Олена Дубень.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 376 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1