Головна » 2020 » January » 24 » У Волинському музеї українського війська – поповнення фондів
У Волинському музеї українського війська – поповнення фондів

З нагоди Дня Соборності України краєзнавцем, офіцером групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України Сергієм Павловичем Яровенком передано Волинському регіональному музею українського війська та військової техніки прапор України з підписами та побажаннями миру від жителів села Кримське Новоайдарського району Луганської області. А також маскувальну сітку зі стилізованим зображенням карти цілісної України, яка перебувала з Сергієм Павловичем під час ротації в зоні ООС.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 279 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0