Головна » 2020 » January » 16 » У Волинському краєзнавчому музеї презентували «Лісову пісню» Лесі Українки (ФОТО, ВІДЕО)

16 січня 2020 року, з нагоди 106-ої річниці з часу виходу першого окремого видання драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки (1914), у Волинському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Лісова пісня» Лесі Українки. Нове життя шедевру».

На виставці вперше представлені 46 ілюстрацій до трьох двомовних видань «Лісової пісні» (упорядники С. Романов та Т. Данилюк-Терещук) молодих волинських художниць Катерини Сивої, Заріни Сойко та Іванни Рублюк.

Атмосферу казкового дійства створили юні актори, учні луцької загальноосвітньої школи № 25, які виконали уривок із драми-феєрії «Лісова пісня».

Для наших гостей ми підготували справжній сюрприз – презентацію унікальної вишиваної книги-фоліанту «Лісова пісня», яка не має аналогів у світі. Її представила авторка, фундатор видавництва книг ручної роботи «Креативна книга» Олена Медведєва (м. Рівне).

Художниця проекту Наталія Серветник поділилась надзвичайно цікавими подробицями відтворення на полотні ілюстрацій української мисткині Софії Караффи-Корбут, які увійшли до книги.

Як і належить на Різдво, музейну гостину завершили традиційним віншуванням. У виконанні фольклорного гурту «Зоряниця» Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена прозвучали рідкісні волинські колядки та щедрівки, які понад століття тому власноруч записала Леся Українка.

Фото Л. Максимова

Відео ДП ТРК «Аверс»:

Відео 12 канал:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 336 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5