Головна » 2020 » January » 15 » У Волинській облдержадміністрації поділяють ініціативу перенесення гарнізонного госпіталю та створення у вивільнених приміщеннях музею

У Волинській обласній державній адміністрації розглянули депутатське запитання Сергія Слабенка щодо Луцького військового гарнізонного госпіталю.

"За підсумками розгляду у межах компетенції обласна державна адміністрація інформує, що поділяє ініціативу перенесення гарнізонного госпіталю та створення у вивільнених приміщеннях музейного комплексу.

З огляду на зазначене вище, до Міністерства оборони України було спрямовано спільне звернення обласної державної адміністрації та обласної ради щодо можливості передачі пам’ятки архітектури національного значення Монастир тринітаріїв (мур.) 1729 р. з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області, що забезпечило б завершеність архітектурного ансамблю старої частини міста Луцьк.

Листом від 21.11.2019 р. за №303.14/5/819 Головне квартирно-експлуатаційне управління Збройних Сил України інформувало облдержадміністрацію, що передача будівлі військового госпіталю за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 4 у м. Луцьк до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст не розглядається", – йдеться у відповіді заступниці голови ОДА Світлани Мишковець.

Джерело: Волинська обласна рада

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 261 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0