Головна » 2020 » July » 28 » У Торчинському музеї збирають кошти на мистецький проєкт до 150-річчя Лесі Українки

26 липня у Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового відбулися чудові майстер-класи Ольги Будько з виготовлення глиняної рибки.

Майстер-класи благодійні, адже зібрані кошти будуть спрямовані на реалізацію мистецького проєкту до 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Над цим працюватиме доглядач нашого музею, художниця Ніна Анатолівна Фесенко.

Безмежна вдячність Ользі Будько, Алла Ревуцька, студії «Чарівне янголятко» та всім-всім-всім, хто сприяв і долучився до майстер-класу!

Чимало мешканців громади, які не змогли взяти безпосередню участь, передавали кошти на реалізацію проекту. Велике спасибі Вам!

Спільними зусиллями зібрано 3050 гривень (про що свідчить додана нижче розписка).

Неймовірно, що ми можемо так організовано працювати!

ДЯЯЯКУУУЄЄЄМООО!

Олександр Мельник,
директор Торчинського народного
історичного музею імені Г. О. Гуртового