Головна » 2017 » January » 24 » У Рожищенському музеї ще тривають новорічно-різдвяні свята
У Рожищенському музеї ще тривають новорічно-різдвяні свята

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї продовжує діяти виставка новорічно-різдвяної атрибутики, – повідомляє Район.Рожище.

Виставка вражає різноманітністю і вишуканістю робіт майстрів. Серед тих, хто представив свої роботи на виставці – Ярослав Капустинський (вироби із соломи, с. Квітневе), Яна Пасічник (вироби з текстилю, м. Луцьк), Юлія Зенц (новорічні іграшки, м. Рожище), Роман Валентина (новорічні прикраси, м. Рожище), Масюк Руслана (новорічне орігамі, м. Рожище), Кучмук Наталія (вироби в техніці «декупаж», м. Рожище, Антонюк Алла (ляльки-мотанки, с. Любче), Нікітюк Олександра (різдвяні вироби з лози, с. Любче), Романюк Назар (різдвяна зірка, с. Копачівка).

Охочих запрошують відвідати і на власні очі побачити талановиті роботи кожного!

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 762 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0