Головна » 2017 » January » 4 » У Нововолинському музеї презентували виставку картин Миколи Казюліна (ФОТО, ВІДЕО)

Напередодні нового року у Нововолинському міському історичному музеї урочисто відкрили виставку картин художника Миколи Казюліна під назвою «Формула душевної гармонії». Виставка приурочена до 65-річчя митця. На ній представлено понад 30 полотен.

Микола Казюлін – цікава, багатогранна особистість. Народився у Московській області. Його тата запросили на шахтні роботи до молодого гірничого міста, що тільки-но зароджувалося. Тут закінчував школу, навчався у будівельно-механічному технікумі. Три роки відслужив у Морфлоті на підводному човні. Здібності до малювання закріпив, здобуваючи освіту в художньому училищі в тодішньому Ленінграді. Півтора року був в Афганістані. Але пан Микола ніколи не розлучався з пензлем. Має картини, які створював за дві години, деякі – за два дні, інші – за місяці. Свої відчуття викладав на полотні. Чимало робіт присвятив духовній тематиці, а на творчість, як зізнався, його надихає саме життя.

Виставка діятиме до 1 березня.

Джерело: Нововолинська міська рада

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 738 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0