Головна » 2021 » September » 23 » У Музеї волинської ікони вшанували Холмську святиню
У Музеї волинської ікони вшанували Холмську святиню

У свято Різдва Пресвятої Богородиці відбулася проща вірних Волинської єпархії Православної Церкви України до Холмського Чудотворного образу, який зберігається у Музеї волинської ікони та вшановується у цей день. Хресний хід очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Учасниками паломництва були парафіяни, священнослужителі, монахи й монахині єпархії, викладачі та студенти Волинської православної богословської академії.

Святиня була встановлена у спеціальному кіоті на ґанку музею. Митрополит Михаїл прочитав перед Чудотворним образом молитву з чину піднесення панагії.

Під час читання акафісту Пресвятій Богородиці всі учасники урочистостей мали можливість вшанувати святиню, скласти пожертви на реставрацію ікон та для благодійної їдальні, що при жіночому монастирі Святителя Василія Великого.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 309 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1