Головна » 2017 » July » 16 » У Музеї волинської ікони відбудеться безкоштовна екскурсія!
У Музеї волинської ікони відбудеться безкоштовна екскурсія!

23 липня о 15:00 у приміщенні Музею волинської ікони відбудеться екскурсія «Майстерність волинського іконопису», – повідомляє VisitLutsk.

Екскурсанти матимуть можливість ознайомитись із музейною колекцією ікон XVI – XVIII століття. Відвідувачі пізнають головні напрямки у розвитку волинського іконопису впродовж майже трьох століть, простежать мистецькі зв'язки і специфічні особливості волинської малярської школи.

Не втратьте можливості побачити неповторну за складом пам'яток збірку волинського іконопису!

Кількість учасників обмежена. Участь за попереднім записом. Для участі у екскурсії перейдіть за посиланням:

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 601 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3