Головна » 2020 » February » 5 » У музеї українського війська – знову поповнення фондів
У музеї українського війська – знову поповнення фондів

Сьогодні полковник у відставці Віталій Станіславович Хацановський передав у Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки польову форму одягу екс-начальника Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ, генерал-лейтенанта Сергія Івановича Наєва.

Довідково:
У 2014 році С. І. Наєв був керівником сектора «Б» під час боїв за Донецький аеропорт. Станом на початок 2015 року — начальник штабу оперативного командування «Південь». З 2015 по 2017 роки був командувачем оперативного командування «Схід».

У званні генерал-лейтенанта в кінці 2017 — на початку 2018 обіймав посаду начальника штабу — першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України.

7 березня 2018 року начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко представив Сергія Наєва, як новопризначеного заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України.

16 березня 2018 року був призначений командувачем Об'єднаного оперативного штабу Збройних Сил України. 6 травня 2019 року Указом Президента України звільнений зі займаної посади.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 647 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0