Головна » 2019 » November » 21 » У музеї українського війська – поповнення фондової колекції
У музеї українського війська – поповнення фондової колекції

У Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки, філіал Національного військово-історичного музею України, передано парадно-вихідну форму одягу екс-начальника Генерального штабу Збройних Сил України, генерала армії України Муженка Віктора Миколайовича.

Муженко Віктор Миколайович (нар. 10 жовтня 1961, село Виступовичі, Овруцький район, Житомирська область) – український військовик, генерал армії України. Начальник Генерального штабу ЗСУ — Головнокомандувач Збройних Сил України (3 липня 2014 – 21 травня 2019). Член РНБО (протягом 2014–2019 років).

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 312 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0