Головна » 2019 » May » 13 » У Музеї історії Луцького братства - виставка «Луцьк у фотознімках першої половини XX століття»

15 травня о 14:00 Музей історії Луцького братства відкриває виставку світлин зі збірки Волинського кразнавчого музею – «Луцьк у фотознімках першої половини XX століття». Різноманітні матеріали фотовиставки демонструють стан міста в певний період розвитку, його природний та урбаністичний ландшафт, забудову вулиць, архітектурні пам’ятки. Окремим акцентом є знімки храмів й зниклих цвинтарів.

В рамках виставки підніматимуться питання збереження кращих архітектурно-містобудівних традицій Луцька.

Під час відкриття виставки вхід вільний.

Наша адреса: Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5

Телефон для довідок: 0332 72-33-71

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 475 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.0/6