Головна » 2019 » July » 25 » У Мінкультури відбулась робоча зустріч керівників музеї з питання запровадження електронного обліку музейних предметів

23 липня відбулася робоча зустріч керівників музеїв сфери управління Міністерства культури України за участі заступника Міністра культури Тамари Мазур та фахівців відділу з питань музейної справи відомства.

Учасниками зустрічі розглядалось питання запровадження обліку музейних предметів в електронній формі, зокрема, порушувалося питання стану виконання Порядку обліку музейних предметів в електронній формі, затвердженого наказом Мінкультури.

Під час зустрічі для керівників музеїв була презентована робоча версія прототипу електронного інформаційного ресурсу культурної спадщини і культурних цінностей.

Окрім цього відбулося обговорення проблемних питань, пов’язаних із запровадженням обліку музейних предметів в електронній формі та вироблення варіантів їх рішень.

Джерело: Міністерство культури України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 296 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0