Головна » 2017 » August » 13 » У Маневицькому районі діє музей історії села Чорниж
У Маневицькому районі діє музей історії села Чорниж

Музей історії села Чорниж (Маневицький р-н)

Кожна людина, яка любить свою Батьківщину та є патріотом, повинна знати історію не тільки своєї держави, а й краю де народився. Саме в нашому музеї можна дізнатися про долю села Чорниж у різні роки його існування. Музей створено спільними стараннями учителів, учнів та жителів села. Саме до 30-ї річниці відкриття школи в 2007 році було зібрано перші експонати.

Зараз музей має дві кімнати. У великій – стенди з різноманітними експозиціями, які перераховані нижче, оригінали та речи різних часів.

Експозиції музею:

1. Село моє, для мене ти єдине і святе.

2. І пам'ятає світ врятований...

3. Цвіти село! Твій цвіт – невтомний роботящий рід!

4. Село з часів незалежності.

Окрему світлицю обставлено за зразком селянської хати з предметами, якими користувалися ще з початку ХХ ст. Є тут піч, скриня, ліжка, гребінь, ступа, вишиті та виткані рушники, килимки та сорочки, а також різний сільськогосподарський реманент.

При музеї є окреме приміщення з діючим верстатом.

Наші відвідувачі можуть не тільки все спробувати на дотик, але й відчути часи своїх предків.

Адреса: вул. Шкільна, 1
село Чорниж
Маневицький район
Волинська область 44680

Музей працює щодня крім вихідних з 10-00 до 15-00.

Керівник: Оніщук Антоніна Мусіївна

Будете на Маневиччині, завітайте до нашого музею –
побачите багато цікавого!

А. М. Оніщук,