Головна » 2019 » June » 19 » У Луцьку та Колодяжному відбудеться конкурс-пленер
У Луцьку та Колодяжному відбудеться конкурс-пленер

З 20 по 23 червня 2019 року відбудеться ІІ-ий Міжнародний конкурс-пленер «Луцький замок». У ньому візьмуть участь учні та студенти спеціалізованих мистецьких закладів, загалом понад 30 учасників, з різних регіонів України та зарубіжжя. Про це повідомляє Луцька міська рада.

Програма пленеру передбачає виконання робіт з натури різними техніками і засобами вираження в історичних та заповідних місцях міста Луцька, на території музею Лесі Українки (село Колодяжне).

Відкриття пленеру – 20 червня о 14 год., підведення підсумків та виставка робіт учасників пленеру 23 червня о 12 год. на території Луцького замку.

Організатори заходу - департамент культури Луцької міської ради та Луцька художня школа.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 394 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0