Головна » 2015 » July » 2 » У Луцьку презентували унікальні речі сім’ї Косачів
У Луцьку презентували унікальні речі сім’ї Косачів

5 днів на Волині триває комплексний семінар-навчання “Форми та методи діяльності літературних музеїв”. У рамках заходу до Луцька завітали працівники найпопулярніших музеїв України, – повідомляє ВОДТРК.

Після відвідин малої батьківщини Лесі Українки – села Колодяжне, два десятки гостей завітали у Волинський краєзнавчий музей. Тут вони ознайомилися з унікальними речами меморіальної фондової колекції сім’ї Косачів  – листами, фотокартками і особистими речами Лесі Українки та її родини.

Музейники високо оцінили нову експозицію музею, адже нагода оглянути ці експонати випадає дуже рідко, тому що вони зберігаються у фондах музею.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 892 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6