Головна » 2017 » August » 20 » У Луцькому СІЗО показали музейну виставку «Волинь у незалежній Україні»
У Луцькому СІЗО показали музейну виставку «Волинь у незалежній Україні»

17 серпня 2017 року у Державній установі «Луцький слідчий ізолятор» експонувалася фотодокументальна виставка «Волинь у незалежній Україні», підготовлена науковими співробітниками Волинського краєзнавчого музею.

На виставці представлені матеріали, які розповідають про досягнення волинян, їхній внесок у розбудову нашої держави. Виставка складається з розділів, які присвячені суспільно-політичним процесам, економіці, розвитку освіти, культури, спорту. В окремому комплексі зібрані світлини, присвячені революції Гідності, волинянам – учасникам АТО, новітнім героям, які захищають державний суверенітет і територіальну цілісність України.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 552 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2