Головна » 2020 » August » 14 » У луцьких підземеллях покажуть археологічні знахідки
У луцьких підземеллях покажуть археологічні знахідки

Експозиція підземель Кафедрального костелу Святих Апостолів Петра і Павла поповнилась археологічною колекцією з розкопок західного подвір'я храму 2019 року.

Під час досліджень археологи виявили та відновили роботу первісних повітряних продух підземель, а також зібрано колекцію археологічних знахідок: кахлі, глеки, дзбанки, бокали та покришки від XV до ХІХ ст.

Колекція відновлена реставратором О. Войтюком, та сьогодні експонується у виставкових залах луцьких підземель.

Дослідження собору та подальше покращення роботи туристичного маршруту костельними підземеллями відбувається за постійної співпраці Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку з Кафедральним костелом Святих Апостолів Петра і Павла.

Джерело: Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 574 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0