Головна » 2019 » May » 5 » У Любомлі відбулися «Музейні діалоги»
У Любомлі відбулися «Музейні діалоги»

3 травня в Любомльському краєзнавчому музеї, в рамках проекту «Музейні діалоги», відбулася зустріч із українським військовиком, генерал-лейтенантом (1995), двічі заступником голови СБУ (1997–1998, 2006-2007), одним із творців і головою Спілки офіцерів України (СОУ), народним депутатом України другого скликання (1994–1998), почесним президентом Міжнародного громадського об’єднання «Волинське братство», уродженцем с.Вижгів Любомльського району Олександром Олександровичем Скіпальським.

Відкривав та вів захід директор музею Юрій Фініковський. Після короткої вступної промови він надав слово Олександру Скіпальському.

Гість розповів про свій життєвий шлях, роботу в органах держбезпеки, окремих міністерствах і відомствах, депутатську діяльність, та відповів на численні запитання. Стосувалися вони низки важливих загальноукраїнських тем: обороноздатності країни, її перспектив, анексії Криму, міжконфесійних стосунків.

Під завісу заходу директор музею Юрій Фініковський подарував гостеві літературу, буклети та інші видання, присвячені Любомльщині та її історії.

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 476 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1