Головна » 2020 » February » 26 » У Колодяжненському музеї відзначили день народження Лесі Українки (ФОТО, ВІДЕО)
У Колодяжненському музеї відзначили день народження Лесі Українки (ФОТО, ВІДЕО)

25 лютого у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулася важлива подія – презентація вишитої Оленою Медведєвою книги «Лісової пісні» Лесі Українки. Над своїм шедевром, аналогів якому немає в у світі, пані Олена працювала два роки. Ілюстрації у книзі створила Наталія Серветник, взявши за зразок ілюстрації робіт до «Лісової пісні» художниці Софії Караффи-Корбут, що нині є надбанням Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

Розпочався сьогоднішній захід цитуванням прологу з «Лісової пісні» завідувачкою музею Ольгою Бойко.

Вихованці Ковельської гімназії імені Олени Пчілки поставили уривок з драми-феєрії.

Ведучі заходу наукові працівниці музею Марія Чашук та Катерина Волох розповіли про актуальність «Лісової пісні» Лесі Українки у всі часи та про унікальність та стиль робіт Софії Караффи-Корбут.

Про вишиваний шедевр, сам проєкт роботи, усю історію створення книги-фоліанту розповіла наукова співробітниця Волинського краєзнавчого музею Людмила Завада.

На завершення заходу фольклорний гурт «Зоряниця» Луцької музичної школи імені Фридерика Шопена співами і танцями закликали весну.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Відео UA: Волинь:

Відео 12 канал:

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 390 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1