Головна » 2019 » January » 9 » У дні шкільних канікул музей пропонує цікавий картографічний воркшоп
У дні шкільних канікул музей пропонує цікавий картографічний воркшоп

Під час різдвяно-новорічних свят та з нагоди шкільних канікул Музей історії Луцького братства пропонує дітям шкільного віку приємний і пізнавальний день в музеї. Задля цієї ідеї підготовлений картографічний воркшоп «Знай і люби свій рідний край», який проходить на базі музейної виставки «Волинь на картах XVI–XX століть» з колекції Віктора Літевчука. Окрім близького знайомства з оригіналами з приватної збірки школярі познайомляться і з практикою використання карт в музейній і краєзнавчій роботі.

Перший семінар-практикум розпочнеться 10 січня о 12.00 за участю юних гуртківців-краєзнавців Волинського центру туризму, спорту і екскурсій. Проведуть воркшоп провідний науковець музею Олена Бірюліна та луцький філокартист Віктор Літевчук.

Пропонуємо такий вид інтелектуального дозвілля також для дорослих.

Адреса музею: Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5.
Телефон для довідок: 72-33-71.

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 742 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.5/4