Головна » 2017 » January » 19 » Торчинський музей запрошує на цікаві екскурсії
Торчинський музей запрошує на цікаві екскурсії

Історичний музей імені Григорія Гуртового пропонує пройтися стежками українського державотворення 1918-1921-го років, – повідомляє «Волинь-нова».

Як творилася молода українська держава, через які випробування довелося пройти на початках її становлення та кому ми завдячуємо за перші сміливі кроки? На ці та інші питання можна знайти відповіді, розглядаючи експозиції Торчинського історичного музею. Його працівники підготували для відвідувачів пізнавальні екскурсії та виставки: «До Дня Соборності України» та «До Дня пам'яті героїв Крут».

Екскурсії триватимуть від 17 до 27 січня. Про час проведення можна домовитися за телефоном: (0332) 79-75-56.

Збагатіться цікавими історичними фактами, відвідавши унікальний музей у селищі Торчин Луцького району.

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 694 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2