Головна » 2020 » February » 14 » Тема дня. Збереження архітектурних пам'яток: палац Браницьких у Любомлі (ВІДЕО)
Тема дня. Збереження архітектурних пам'яток: палац Браницьких у Любомлі (ВІДЕО)

Пам’ятка архітектури національного значення палац Браницьких в Любомлі перебуває в аварійному стані, востаннє будівлю ремонтували у 1957 році. Що залишилося від графського маєтку? Як реагує влада на тотальну руйнацію споруди? Чому не замовлена проектно-кошторисна документація на проведення ремонтно-реставраційних робіт? Чи внесений об’єкт у міську програму збереження і розвитку історичної спадщини? Про це детально – у «Темі дня» на телеканалі UA:Волинь з Любомльським міським головою Романом Ющуком та директором Любомльського краєзнавчого музею Юрієм Фініковським:

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 321 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3