Головна » 2020 » August » 20 » Телепроект «Волинь унікальна»: Колодяжненський літературно меморіальний музей Лесі Українки (ВІДЕО)

У музеї Лесі Українки, що в селі Колодяжне Ковельського району, мають багато планів. Хочуть повернути цьому місцю такого ж вигляду, яким він був в кінці 19-го – на початку 20-го століття, коли тут жила Леся Українка. Проте зараз змушені зосередитись на більш буденних завданнях – оновити систему опалення та відреставрувати фасади у меморіальних Білому та Сірому будиночках. Інакше історичні будівлі можуть не пережити наступної зими. Про те, в якому стані музей-садиба зараз – у програмі «Волинь унікальна»:

Волинь, Луцьк, 12 канал

Джерело: Волинська обласна рада

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 287 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0