Головна » 2013 » Грудень » 18 » СВЯТО МИКОЛАЯ У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ.
СВЯТО МИКОЛАЯ У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ.
18 грудня у Володимир-Волинському історичному музеї відбувся етнографічний захід «В гостях у святого Миколая», який працівники музею провели спільно з дітьми і вчителями Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського.
Наукові співробітники музею розповіли присутнім про історію життя святого Миколая, прочитали вірші присвячені йому. Учні 3 і 4 класів під керівництвом талановитих вчителів Олени Жуйводи, Тетяни Абросімової, Вікторії Решетило розіграли театралізоване музичне дійство про улюбленця дітей, який приносить їм подарунки. Майстриня Оксана Саганюк підбила підсумки конкурсу на найкращий лист святому Миколі і нагородила гімназистів ляльками власної роботи. Перше місце зайняли Ілля Саркісян і Ганна Коржан, друге – Максим Гупало, Денис Гулюк, Діана Ляшук, Анастасія Мизляк, третє – Дмитро Володько, Тетяна Дудік, Назар Куницький, Марія Якимчук, Катерина Білик, Юлія Тайдюк. Особливими подарунками відзначені Даринка Українець і Тетяна Рончко. Усі учасники дійства отримали солодощі від святого Миколая.

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 502 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0