Головна » 2019 » October » 18 » «Спогади про літо» у Нововолинському музеї (ФОТО, ВІДЕО)
«Спогади про літо» у Нововолинському музеї (ФОТО, ВІДЕО)

11-го жовтня у міському історичному музеї в Нововолинську відбулася презентація виставки Світлани Войтович під назвою «Спогади про літо». Про це повідомляє Інтернет-видання «БУГ».

Викладач Нововолинського центру професійно-технічної освіти Світлана Войтович малює впродовж усього життя. Талант їй передався від батька.

24 полотна, виконаних у олійній та акриловій техніці, Світлана малювала протягом весни та літа. Роботи відображають саме цей період природи: мальовничі пейзажі, соковиті фрукти, яскраві квіти оживають на полотні.

Привітати з відкриттям та оцінити роботи художниці прийшли рідні, колеги, місцеві художники, вихованці школи мистецтв та інші поціновувачі таланту Світлани.

Кожен бажаючий має змогу протягом місяця відвідати музей на 2-му поверсі та особисто оглянути картини.

Відео Студії Телебачення Нововолинська:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 326 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1