Головна » 2019 » October » 3 » Співпраця між музеєм та Національною гвардією України продовжується!
Співпраця між музеєм та Національною гвардією України продовжується!

Завдяки співпраці Волинського краєзнавчого музею з військовою частиною 1141 Національної гвардії України фонди музею 3 жовтня 2019 року поповнилися матеріалами про війну на Донбасі.

Серед переданих речей однострої нацгвардії, українські знамена, які побували у зоні АТО, медаль «За участь в Антитерористичній операції», яку подарував музею майор Сало Андрій В’ячеславович. За що висловлюємо йому окрему вдячність!

Навзаєм від музею бібліотеці військової частини були подаровані книги про український визвольних рух ХХ ст.

Незабаром у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться зустріч молоді із військовослужбовцями частини у рамках проекту «НАШІ ЗАХИСНИКИ». Оголошення про час зустрічі буде оприлюднене на сайті музею та в соціальних мережах.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 313 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1