Головна » 2020 » July » 23 » Спецпогашення поштових марок «Софія Караффа-Корбут»
Спецпогашення поштових марок «Софія Караффа-Корбут»

У суботу, 25 липня, о 9.00 у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться спецпогашення двох поштових марок «Софія Караффа-Корбут. Лукаш і Мавка («Лісова пісня» Лесі Українки)» та «Софія Караффа-Корбут. Русалка і Куць («Лісова пісня» Лесі Українки)», присвячених 150-річчю від дня народження Лесі Українки. Захід ініціює Волинська дирекція АТ «УКРПОШТА».

Акція буде проходити у виставковій залі, де експонуються графічні роботи (оригінали) – серія ілюстрацій до «Лісової пісні», самобутньої української художниці Софії Караффи-Корбут.

У зв’язку з карантинними обмеженнями захід буде проводитися з обмеженою кількістю відвідувачів.

Попередній запис за телефоном (0332) 72-03-64

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 213 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1