Головна » 2017 » August » 23 » «Сонце України сходить на Донбасі»
«Сонце України сходить на Донбасі»

Напередодні Дня Незалежності України Волинський краєзнавчий музей отримав оригінальний подарунок від народного депутата України Ірини Констанкевич – мистецький твір «Сонце України сходить на Донбасі», придбаний відомою волинянкою на аукціоні по збору коштів на побудову православного храму в м. Волноваха Донецької області, який відбувся в Луцькому Палаці Мистецтв. Оригінальна творча робота виконана із гільз снарядів, привезених із передової російсько-української війни і виготовлена патріотами на Хіміко-металургійному заводі ДУ «НІОХІМ», смт. Донське Волноваського району Донецької області.

Артефакт розміщено для огляду на виставці виставці «Неоголошена війна. Волинський рахунок», яка експонується безкоштовно на ІІІ-му поверсі музею.

Запрошуємо долучитися до сучасного мистецтва та підтримати побудову українського храму в м. Волноваха.

Найщиріші слова подяки українським патріотам та меценатам!!!

Дирекція

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 560 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3