Головна » 2019 » October » 2 » «Сон. Комедія» у Художньому музеї
«Сон. Комедія» у Художньому музеї

У рамках традиційного щорічного культурно-мистецького проекту «Довгі осінні, зимові вечори» в Художньому музеї, відділі Волинського краєзнавчого музею, 28 вересня відбулася моновистава «Сон. Комедія» за поемою Тараса Шевченка з репертуару відомої львівської творчої майстерні «Театр у кошику». Режисер – Ірина Волицька, виконавиця – Лідія Данильчук.

Вечір розпочала завідувач Художнього музею, мистецтвознавець Зоя Навроцька, пообіцявши гостям наступні цікаві осінні та зимові акції. Актрису та виставу представила поетеса Марія Шунь.

Багаточисленна вишукана луцька публіка із великим задоволенням переглянули виставу на шевченківську тематику, яка сьогодні є дуже актуальною в умовах гібридної інформаційної війни.

Актриса, яка є давнім другом музею зуміла своїм талантом підкорити присутніх, викликала не тільки хвилю захоплення професійною грою, але і спонукала до дискусій та роздумів про пророчі мотиви в творчості Великого Кобзаря.

По закінченні моновистави відбулося творче спілкування із луцькою артистичною молоддю на чолі із Світланою Органістою.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 341 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/3