Головна » 2019 » July » 13 » „Розмаїття літніх фарб” представили у Ковелі
„Розмаїття літніх фарб” представили у Ковелі

5 липня, напередодні Дня міста, свій мистецький доробок представили ковельські художники. Їхнім подарунком до свята стало відкриття виставки „Розмаїття літніх фарб”.

Роботи 22 авторів можна оглянути в одному з виставкових залів Ковельського історичного музею. Чимала їх частина присвячена саме рідному місту, багато тут квітів, пейзажів.

Привертають увагу полотна уже знаних і добре відомих у Ковелі майстрів – Оксани Цюп’яшук, Світлани Солодун, Оксани Онищенко, Іванни В’юн, Лариси Іщук, Ольги Комісарик, Ірини Кондратович, Марії Сорокіної, Альони Федік.

Цікаво подивитись і на роботи молодих художників - Мирослави Клівак Анни Хомич та Анни Карпюк.

На виставці свою творчість демонструють як професіонали, так і любителі. Приміром, Віра Журба – бібліотекар. Впродовж останніх років захопилась живописом. Її персональні виставки уже пройшли у Ковелі та Володимирі-Волинському.

Тетяна Степанюк працює в музеї, але теж у вільний час бере у руки пензель, щоб передати свої емоції та почуття.

Яскравою палітрою фарб вирізняється картина Євгенії Данилюк, сестри відомого художника, скульптора, нашого земляка Валентина Данилюка. Жінка почала писати у досить зрілому віці і з кожним роком її талант розкривається все більше.

Цього разу чимало чоловіків беруть участь у вернісажі – Микола Конопацький, Василь Королюк, Іван Панасюк, Микола Герес, Віктор Мельник, Ярослав Потапчук, Ковельчанам теж знайома їх творчість, адже їх роботи неодноразово виставлялись у галереї мистецтв.

Під час урочистого відкриття виставки міський голова Олег Кіндер відзначив високий рівень робіт, подякував художникам за майстерність, любов до рідного міста.

Впродовж місяця можна буде поринути у „Розмаїття літніх фарб” і вкотре переконатись, які талановиті і багатогранні люди живуть поруч з нами.

Джерело: Ковельська міська рада

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 325 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/1