Головна » 2020 » January » 7 » Присвоєно першу категорію художнику-реставратору Волинського краєзнавчого музею Ларисі Обухович

Рішенням Комісії з атестації художників-реставраторів України при Міністерстві культури України щодо присвоєння художникам-реставраторам кваліфікаційних категорій за відповідними реставраційними спеціальностями в 2019 році художнику-реставратору Волинського краєзнавчого музею ОБУХОВИЧ Ларисі Ярославівні присвоєно першу категорію художника-реставратора станкового темперного живопису.

В І Т А Є М О !

Результати щодо надання кваліфікаційних категорій художникам-реставраторам України розміщені на сайті ННДРЦУ.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 326 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5