Головна » 2012 » Січень » 25 » Президент України доручив виділити кошти на волинські об’єкти культури.
Президент України доручив виділити кошти на волинські об’єкти культури.
     25 січня 2012 року Президент України Віктор Янукович підписав доручення про вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку Волинської області у 2012 році.  У документі виокремлено низку соціальних об’єктів регіону, на спорудження яких держава виділить кошти. Серед них, зокрема, реставрація пам’яток культурної спадщини.

Доручення
Президента України
(витяг)

З метою забезпечення вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку Волинської області у 2012 році:

М.АЗАРОВУ
Б.КЛІМЧУКУ

3. Забезпечити проведення у 2012 році ремонтно-реставраційних робіт на таких пам'ятках культурної спадщини національного значення: будинок, в якому жив і працював композитор І.Ф.Стравінський (м.Устилуг Володимир- Волинського району); городище "Вали" (IX - XIII століття) (м.Володимир- Волинський, вул.Соборна); Владича башта, кріпосні мури, жилий будинок "Шляхетський" у комплексі Луцького замку; Покровська церква (с.Піддубці Луцького району) та Дмитрівська церква (с.Гішин Ковельського району).

Термін – 25 грудня 2012 року

В. ЯНУКОВИЧ
Вих. № 1- 1/147
Від 25 січня 2012 року