Головна » 2011 » Грудень » 27 » ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЛАКАТУ „КРАЩЕ ТВЕРЕЗЕ ЖИТТЯ, ЩОБ ВОЛИНЬ ЩАСЛИВА БУЛА”.
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЛАКАТУ „КРАЩЕ ТВЕРЕЗЕ ЖИТТЯ, ЩОБ ВОЛИНЬ ЩАСЛИВА БУЛА”.
27 грудня 2011 року в приміщенні  філії  Національного військово-історичного  музею України – Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки  відбулась презентація  плакату: „Краще тверезе життя, щоб Волинь щаслива була”.

Плакат  презентовано Волинським православним братством тверезості, яке очолює  отець Стефан.
У дійстві взяли участь: секретар Луцької міської ради – Пустовіт Григорій Олександрович, начальник розвитку відділу туризму міськвиконкому – Бунда Наталія Петрівна, депутати міської ради, о. Стефан, завідуючий філією НВІМУ – Волинського регіонального музею українського війська та військової  техніки – Пасюк Ігор Миколайович, методист автошколи ТСО області – Іовлєв Валерій Данилович, 8-ми кратний чемпіон по кульовій стрільбі – Олександр Колодій, працівники Волинського краєзнавчого музею та Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки.

З особливою увагою всі присутні  ознайомились  з досягненнями в спорті по кульовій стрільбі Олександра Колодія, який являється  рекордсменом світу, 8-ми кратним чемпіоном Європи, чемпіоном та рекордсменом Дефлімпійських ігор 2009 р. Він  повідомив, що всі свої здобутки в спорті він отримав завдяки своїй наполегливості та тверезого способу життя.
На плакаті, який був представлений, розміщені інші молоді спортсмени Волині, які досягли великих успіхів, завдяки  здоровому та тверезому способу життя, це :
- Світлана Гедіан-Апальковська, член збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з раженням ОРА, багаторазова чемпіонка та рекордсменка кубків та чемпіонів України, Європи та світу з пауерліфтингу, учасниця 13-х Параолімпійських ігор у Пекині;
- Тетяна Коб, бокс, вагова категорія – до 51 кг, багаторазова чемпіонка України, чемпіонка Кубку України 2009 р., чемпіонка  Європи 2009 року, бронзова призерка чемпіонату світу 2010 р.;
- Надія Миронюк, важка атлетика, вагова категорія – до 75 кг, багаторазова чемпіонка Європи, рекордсменка України, учасниця Олімпійських ігор в Пекині 2008 р., багаторазова учасниця чемпіонатів світу, бронзова призерка чемпіонатів Європи;
- Олександр Борисюк, біг, 1500 м, бронзовий призер командного чемпіонату Європи, переможець Кубку України, чемпіон України, призер кубку Європи;
- Надія Боровська, легка атлетика, спортивна ходьба, переможниця в командному заліку кубку Європи, бронзова призерка міжнародних змагань в Словаччині, багаторазова чемпіонка України, учасниця Олімпійських ігор у Пекині 2008 р.
Учасники засідання  обговорили нагальні потреби антиалкогольної пропаганди серед молоді та здорового способу  життя. Надіємось, що і надалі такі зустрічі з молоддю стануть традиційними.
Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 1590 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0