Головна » 2015 » July » 3 » Презентація нової поетичної збірки Світлани Костюк у Маневицькому музеї
Презентація нової поетичної збірки Світлани Костюк у Маневицькому музеї

У Маневицькому краєзнавчому музеї 3 липня відбулася презентація нової поетичної збірки Світлани Костюк „Траєкторія самоспалення. Щоденникові записи у віршах”, у якій взяли участь учасники стажування наукових працівників України на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

Учасники стажування, що проходив у Колодяжненському музеї, а це – генеральний директор Національного музею літератури України Галина Сорока, директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк, заступник директора з наукової роботи Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Дмитро Мельниченко, завідувач музею „Національний заповідник „Батьківщина Тараса Шевченка” літературно-меморіальний музей ім. Т.Г.Шевченка Ольга Бондаренко та інші, схвально оцінили презентацію поетичної збірки автора.

Привітали землячку із почесною перемогою у Міжнародному літературному поетичному конкурсі голова райдержадміністрації Андрій Линдюк та голова районної ради Людмила Веремчук. Зокрема, Андрій Олександрович бажав маневицькій поетесі творчих висот, міцного здоров’я та стати Нобелівським лауреатом у галузі літератури. Викладачі Маневицької дитячої музичної школи, артисти фольклорного гурту „Дивоцвіт” запропонували учасникам обласного семінару переглянути концерт.

Джерело: Маневицька райдержадміністрація

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 954 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2