Головна » 2019 » July » 29 » Підсумки фотоконкурсу «Володимир крізь призму почуттів»
Підсумки фотоконкурсу «Володимир крізь призму почуттів»

28 липня у Володимир-Волинському історичному музеї імені О.Дверницького відбулося підведення підсумків та оголошення переможців фотоконкурсу «Володимир крізь призму почуттів», проведеного до 1031-ої річниці міста Володимира-Волинського, перша літописна згадка про котре датується 988 роком.

Журі у складі Лариси Половньової, Любові Нестерук та Галини Богуш було досить нелегко визначити переможців, адже багато робіт були виконані професійно та оригінально.

У номінації «Історичні будівлі краю» перемогу здобула Богдана Ващук, в номінації «Мальовничі краєвиди» перемогла Ірина Савюк, а у номінації «Люди» – Дарія Поддубецька. Переможниці фотоконкурсу були нагороджені подяками та подарунками від відділу культури МВК та історичного музею, решта учасників – заохочувальними подарунками. Співробітники музею не впливали на рішення компетентного журі, проте одноголосно високо оцінили фотороботу учасниці конкурсу Мар'яни Новосад.

Пам'ятаймо свою історію й зберігаймо цікаві кадри
з життя міста разом!

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 334 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1