Головна » 2019 » May » 17 » Підсумки Десятої обласної рейтингової акції «Музейна подія року на Волині – 2018»

Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації та Волинський краєзнавчий музей проводять Десяту обласну рейтингову акцію „Музейна подія року на Волині – 2018”. Акція „Музейна подія року” започаткована у 2009 році і є щорічним конкурсом, у рамках якого відзначаються найважливіші, найбільш показові та резонансні явища у музейній галузі на Волині, що найбільше вплинули на загальне сприйняття музеїв у суспільстві. Цього разу на суд експертів подано 13 різних за характером та масштабами подій, які відбулись впродовж 2018 року.

Головний критерій для визначення переможця акції – суспільна значущість музейної події, позитивний резонанс у масштабах Волині і всієї України. Додатковий критерій – високий фаховий рівень виконання.

Переможці акції визначені шляхом рейтингового голосування експертів: науковців, музейних працівників, представників засобів масової інформації, громадськості.

За перемогу у Десятій обласній рейтинговій акції «Музейна подія року на Волині – 2018» за кількістю набраних балів відзначено:

І місце
Виставковий проект „Мистецькі скарби Олицького палацу” у Художньому музеї, відділі Волинського краєзнавчого музею.
7 листопада 2018 – травень 2019 року.

Зоя Навроцька, завідувач Художнього музею, куратор проекту.
Завідувач Художнього музею Зоя Навроцька.

ІІ місце
Проект „Наші захисники” – комплекс заходів у Волинському краєзнавчому музеї із популяризації внеску волинян у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, збору і вивчення матеріалів про АТО і ООС на Донбасі, а також протидії ворожій пропаганді.
Січень-грудень 2018 року.

Богдан Зек, провідний науковий співробітник відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею, автор проекту.
В. о. директора Волинського краєзнавчого музею

Анатолій Силюк.

ІІІ місце
Спільний науково-мистецький, просвітницький проект Волинського краєзнавчого музею і Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка „Театр і Майстер” до Міжнародного дня театру і Міжнародного дня музеїв.
Березень-травень 2018 року.

Євгенія Ковальчук, заступник директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею, автор проекту.
В. о. директора Волинського краєзнавчого музею

Анатолій Силюк.

Вітаємо переможців та зичимо нових творчих перемог
на ниві музейництва!