Головна » 2017 » August » 3 » Підписано закон, що уточнює поняття "пам'ятка культурної спадщини"
Підписано закон, що уточнює поняття "пам'ятка культурної спадщини"

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №5678 "Про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини" (щодо визначення поняття "пам'ятка культурної спадщини")". Про це свідчить інформація на сторінці закону на сайті Верховної Ради України. Останній етап проходження документа - повернуто з підписом від президента. Так, основною метою прийняття законопроекту є збереження за об'єктами, які набули статусу пам'ятки до вступу в силу закону "Про охорону культурної спадщини", статусу пам'яток, шляхом уточнення визначення поняття "пам'ятка культурної спадщини" в статті 1 закону "Про охорону культурної спадщини". Таким чином, передбачено закріплення статусу пам'яток культурної спадщини за об'єктами, які були взяті на державний облік до 12 липня 2000 року. Нагадаємо, в кінці травня ВР підтримала за основу та в цілому законопроект №5678 "Про внесення змін до Закону України" Про охорону культурної спадщини "(щодо визначення поняття "пам'ятка культурної спадщини")". За документ після кількох невдалих спроб проголосували 235 парламентарів, – передає «РБК-Україна».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 541 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0