Головна » 2020 » July » 24 » Персональна виставка творчих робіт ковельської художниці Ольги Комісарик «Мрії індиго» (ФОТО, ВІДЕО)

Після кількох місяців вимушеної перерви в роботі, виставкові зали Ковельського історичного музею знову відкрили свої двері для відвідувачів. Першою, після карантину, почала діяти яскрава, барвиста експозиція творчих робіт ковельської художниці Ольги Комісарик «Мрії індиго».

Це вже друга персональна виставка художниці. Першу вона презентувала шість років тому. Крім того, свої творчі надбання авторка постійно представляє на спільних вернісажах ковельських художників. Багато її робіт знаходиться в приватних колекціях.

Ольга Комісарик захоплюється малюванням ще з дитячих років, відвідувала художню школу, пізніше здобула педагогічну освіту та довгий час працювала викладачем в Ковельській дитячій художній школі. Сьогодні вона – активна, ділова жінка – керівник дитячої художньої студії «Пікассо», художниця яка постійно вдосконалюється займаючись самоосвітою.

До представленої експозиції ввійшли 44 картини. Роботи різні за жанрами – це і пейзажі, натюрморти, портрети, абстракція.

Зацікавлять відвідувачів пейзажі, адже там ковельчани впізнають куточки свого рідного міста. Полотна виконані в різних техніках та стилях, адже художниця багато експериментує – творчо працює в галузі акрилового та олійного живопису. Ольга Комісарик живе відповідно до вимог сьогодення, тому захопилась новим напрямком творчості – цифровим живописом (2D digital-art): створює ілюстрації, концепт-арт.

Запрошуємо усіх, хто скучив за мистецтвом, відвідати виставкові зали та ближче познайомитись з творчістю Ольги Комісарик.

Василина Столярчук,
науковий співробітник Ковельського історичного музею

Джерело: Ковельський історичний музей

Відео 12 канал:

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 276 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0