Головна » 2019 » January » 25 » Пам’яті героїв Крут
Пам’яті героїв Крут

29 січня 2019 року о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться історична година «Згадаймо юність, що горіла в Крутах» до дня пам’яті героїв Крут.

Пошановано буде таку важливу для розуміння нашої історії подію як битва воїнів-добровольців УНР проти російських червоногвардійців під Крутами 29 січня 1918року. Зокрема, збереглися світлини принаймні трьох мешканців Луччини, які боролися проти російських червоногвардійців під Крутами – Матвія Данилюка, Остапа Гаврилюка і Митрофана Швидуна.

Про волинян, які воювали під Крутами розповість провідний науковий співробітник відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею Сергій Лис. Запрошені на захід – члени Луцького УТОСу, прослухають вірші українських поетів, присвячені Героям Крут.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 520 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1