Головна » 2019 » June » 18 » Однострій українського вояка, що пройшов полон, відтепер у музеї (ФОТО, ВІДЕО)
Однострій українського вояка, що пройшов полон, відтепер у музеї (ФОТО, ВІДЕО)

14 червня доброволець 1-го батальйону територіальної оборони «Волинь» Сергій Бойко передав Волинському краєзнавчому музею свій однострій, в якому він перебував у російському полоні впродовж листопада – грудня 2014 року. Разом з іншими українськими захисниками, волинянина утримували у будівлі горезвісного Донецького СБУ в непристосованій камері разом із 87 побратимами. На війні пан Сергій виконував обов’язки водія санітарного автомобіля і не однократно рятував поранених вояків.

Відео 12 канал:

Волинський краєзнавчий музей складає щиру вдячність Сергію Бойку за цінний подарунок, а також закликає усіх небайдужих підтримати проект «Наші захисники» – комплекс заходів із збору матеріалів по АТО і ООС, популяризації внеску волинян у захист державного суверенітету України і протидії ворожій пропаганді.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 428 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/3