Головна » 2019 » October » 23 » Обласний семінар у музеї Лесі Українки
Обласний семінар у музеї Лесі Українки

На теренах Колодяжненської об’єднаної територіальної громади 17 жовтня пройшов обласний семінар керівників гуртків фольклорних колективів «Тенденції розвитку фольклорного мистецтва на сучасному етапі», організатором якого виступив Волинський державний центр естетичного виховання. Захід розпочався у приміщенні Колодяжненського центру культури, дозвілля та спорту. Наступним пунктом роботи семінару стало відвідування Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки. Завідувачка музею Ольга Бойко ознайомила присутніх із життєвим та творчим шляхом видатної землячки, детально зупинилась на зібраних Лесею Українкою фольклорних та етнографічних матеріалах.

Друга частина семінару відбулася в Уховецькому закладі загальної середньої освіти, де його учасники познайомились з творчим життям школи, її історією та видатними особистостями, здобутками дитячого фольклорного гурту «Веретенце», побачили фрагмент заняття з дітьми в контексті формування виконавських компетентностей засобами фольклорного мистецтва та ін. По завершенню роботи, учасники семінару обмінялися враженнями від побаченого та почутого, подякували організаторам за підготовку та проведення такого потрібного, повчального, змістовного заходу.

Джерело: Колодяжненська ОТГ

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 421 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0