Головна » 2019 » October » 8 » Обласний музей запрошує на зустріч з військовослужбовцями Національної гвардії України

У четвер, 10 жовтня, об 11 год. в рамках проекту «НАШІ ЗАХИСНИКИ» у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться зустріч із військовослужбовцями Національної гвардії України.

Спікерами заходу виступлять наші захисники, які зроблять історичний екскурс у події березня 2014 р., коли постала Національна гвардія України і перші добровольці, які вступили до її лав вирушили у зону Антитерористичної операції на Донбасі. Про це все і не тільки Ви зможете дізнатися у волинян – військовослужбовців Національної гвардії, які продовжують захищати державний суверенітет і територіальну цілісність України в зоні Операції об’єднаних сил.

Запрошуємо усіх бажаючих прийти до Волинського краєзнавчого музею 10 жовтня на 11 год. і підтримати наших захисників!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 301 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0